R 1141 „Jan Palach“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 6.44 | ||||
Mnichovo Hradiště | 6.56 | 6.58 | |||
Bakov nad Jizerou město | 7.03 | 7.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.15 | 7.24 | |||
Všetaty | 7.50 | 7.51 | |||
Neratovice | 7.57 | 8.00 | |||
Praha-Čakovice | 8.13 | 8.14 | |||
Skály výhybna | + | 8.21 | 8.23 | ||
Praha-Vysočany | 8.29 | 8.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.37 | 8.40 | |||
Praha-Vršovice | 8.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci