R 1129 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.05 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 13.18 | 13.19 | |||
Domašov nad Bystřicí | 13.42 | 13.43 | |||
Moravský Beroun | 13.51 | 13.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 14.01 | 14.03 | |||
Lomnice u Rýmařova | 14.08 | 14.09 | |||
Valšov | 14.16 | 14.17 | |||
Bruntál | 14.25 | 14.28 | |||
Milotice nad Opavou | + | 14.38 | 14.38 | ||
Krnov | 14.52 | 15.06 | |||
Krnov-Cvilín | 15.09 | 15.10 | |||
Skrochovice | + | 15.17 | 15.17 | ||
Opava západ | 15.27 | 15.27 | |||
Opava východ | 15.33 | 15.37 | |||
Děhylov | + | 15.51 | 15.51 | ||
Ostrava-Svinov | 15.57 | 16.01 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 16.07 | 16.08 | |||
Ostrava-Stodolní | 16.11 | 16.12 | |||
Ostrava střed | 16.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci