..: Trasa vlaku R 1110 - JŘ 2017 :..
R 1110
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   7.44 
  Poděbrady  7.58 7.59 
  Nymburk hlavní nádraží  8.07 8.08 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8.35 8.37 
  Bakov nad Jizerou  8.47 8.49 
  Bělá pod Bezdězem  8.58 8.59 
  Bezděz  9.08 9.08 
  Doksy  9.18 9.20 
  Staré Splavy  9.22 9.23 
  Česká Lípa hlavní nádraží  9.35 9.41 
  Česká Lípa střelnice  9.43 9.44 
  Nový Bor  9.54 9.56 
  Svor  10.02 10.03 
  Jedlová  10.13 10.14 
  Rybniště  10.23 10.24 
  Krásná Lípa  10.30 10.31 
  Rumburk  10.36 10.40 
  Šluknov  10.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster