..: Trasa vlaku R 1109 - JŘ 2017 :..
R 1109
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 + Bdtax785  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Šluknov   15.00 
  Rumburk  15.12 15.16 
  Krásná Lípa  15.22 15.23 
  Rybniště  15.28 15.29 
  Jedlová  15.38 15.39 
  Svor  15.48 15.49 
  Nový Bor  15.55 15.56 
  Česká Lípa střelnice  16.06 16.07 
  Česká Lípa hlavní nádraží  16.11 16.23 
  Staré Splavy  16.36 16.36 
  Doksy  16.39 16.40 
  Bezděz  16.50 16.50 
  Bělá pod Bezdězem  16.58 16.59 
  Bakov nad Jizerou  17.10 17.11 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  17.20 17.22 
  Nymburk hlavní nádraží  17.47 17.48 
  Poděbrady  17.55 17.56 
  Kolín  18.11  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster