..: Trasa vlaku R 1105 - JŘ 2017 :..
R 1105
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Šluknov   10.57 
  Rumburk  11.09 11.13 
  Krásná Lípa  11.19 11.20 
  Rybniště  11.25 11.29 
  Jedlová  11.38 11.39 
  Svor  11.48 11.49 
  Nový Bor  11.55 11.56 
  Česká Lípa střelnice  12.06 12.07 
  Česká Lípa hlavní nádraží  12.11 12.23 
  Staré Splavy  12.36 12.36 
  Doksy  12.39 12.40 
  Bělá pod Bezdězem  12.58 12.59 
  Bakov nad Jizerou  13.10 13.11 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  13.20 13.22 
  Nymburk hlavní nádraží  13.47 13.48 
  Poděbrady  13.55 13.56 
  Kolín  14.11  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster