Osobní vlaky |
---|
Os 17400 - Horšovský Týn 6.32, Poběžovice 6.48 |
Os 17401 - Poběžovice 5.40, Horšovský Týn 5.54 |
Os 17402 - Staňkov 8.10, Poběžovice 8.48 |
Os 17403 - Poběžovice 7.10, Horšovský Týn 7.24-7.33, Staňkov 7.50 |
Os 17404 - Horšovský Týn 10.32, Poběžovice 10.48 |
Os 17405 - Poběžovice 11.10, Horšovský Týn 11.24-11.33, Staňkov 11.50 |
Os 17406 - Staňkov 12.10, Horšovský Týn 12.26-12.32, Poběžovice 12.48 |
Os 17407 - Poběžovice 13.10, Horšovský Týn 13.24 |
Os 17408 - Horšovský Týn 14.32, Poběžovice 14.48 |
Os 17409 - Poběžovice 15.10, Horšovský Týn 15.24-15.33, Staňkov 15.50 |
Os 17410 - Staňkov 16.10, Horšovský Týn 16.24-16.32, Poběžovice 16.48 |
Os 17411 - Poběžovice 16.10, Horšovský Týn 16.24 |
Os 17412 - Horšovský Týn 19.32, Poběžovice 19.48 |
Os 17413 - Poběžovice 19.10, Horšovský Týn 19.24-19.33, Staňkov 19.50 |
Os 17414 - Staňkov 20.10, Horšovský Týn 20.24-20.32, Poběžovice 20.48 |
Os 17422 - Horšovský Týn 15.32, Poběžovice 15.48-16.08, Bělá nad Radbuzou 16.29 |