|
LE 1366 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Bystřice (Bystrzyca) 16.05, Karviná hl.n. 16.38-16.39, Bohumín 16.53-16.55, Ostrava hl.n. 17.02-17.04, Ostrava-Svinov 17.10-17.11, Přerov 17.56-18.00, Olomouc hl.n. 18.12-18.14, Pardubice hl.n. 19.27-19.28, Praha hl.n. 20.22 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 17.2.2016 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Praha hl.n. jede v obráceném řazení Dopravní kategorie Ex Souprava odjede do stanice Praha-Libeň jako Sv 23992 v 20.50
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 3) Tichý oddíl (místa č. 1 - 6) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 1365 |
|
|