Os 8822 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 20.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.06 | 20.06 | |||
Biel | 20.08 | 20.08 | |||
Dobrá | 20.11 | 20.11 | |||
Pribeník | 20.14 | 20.15 | 4 | ||
Veľký Horeš | 20.20 | 20.21 | 4 | ||
Somotor | 20.29 | 20.29 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.33 | 20.34 | 3 | ||
Borša | 20.38 | 20.38 | |||
Slovenské Nové Mesto | 20.43 | 20.44 | |||
Čerhov | 20.49 | 20.49 | |||
Michaľany | 20.55 | 20.57 | 3 | ||
Kuzmice | 21.07 | 21.08 | 4 | ||
Kalša | 21.13 | 21.13 | |||
Slanec | 21.18 | 21.19 | 4 | ||
Ruskov | 21.25 | 21.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 21.29 | 21.30 | |||
Vyšná Myšľa | 21.32 | 21.33 | |||
Nižná Myšľa | 21.36 | 21.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 21.43 | 21.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 21.49 | 21.50 | |||
Košice | 21.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci