Os 8808 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 8.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 8.06 | 8.06 | |||
Biel | 8.08 | 8.08 | |||
Dobrá | 8.11 | 8.11 | |||
Pribeník | 8.14 | 8.14 | 4 | ||
Veľký Horeš | 8.19 | 8.20 | 4 | ||
Somotor | 8.28 | 8.28 | |||
Streda nad Bodrogom | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Borša | 8.37 | 8.37 | |||
Slovenské Nové Mesto | 8.42 | 8.43 | |||
Čerhov | 8.48 | 8.48 | |||
Michaľany | 8.54 | 8.55 | 3 | ||
Kuzmice | 9.05 | 9.07 | 4 | ||
Kalša | 9.12 | 9.13 | |||
Slanec | 9.18 | 9.19 | 4 | ||
Ruskov | 9.25 | 9.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 9.29 | 9.30 | |||
Vyšná Myšľa | 9.32 | 9.33 | |||
Nižná Myšľa | 9.36 | 9.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 9.43 | 9.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 9.49 | 9.50 | |||
Košice | 9.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci