Os 8806 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 7.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 7.06 | 7.06 | |||
Biel | 7.08 | 7.08 | |||
Dobrá | 7.11 | 7.11 | |||
Pribeník | 7.14 | 7.14 | 4 | ||
Veľký Horeš | 7.19 | 7.20 | 4 | ||
Somotor | 7.28 | 7.28 | |||
Streda nad Bodrogom | 7.32 | 7.33 | 3 | ||
Borša | 7.37 | 7.37 | |||
Slovenské Nové Mesto | 7.42 | 7.43 | |||
Čerhov | 7.48 | 7.48 | |||
Michaľany | 7.54 | 7.55 | 3 | ||
Kuzmice | 8.05 | 8.07 | 4 | ||
Kalša | 8.12 | 8.13 | |||
Slanec | 8.18 | 8.19 | 4 | ||
Ruskov | 8.25 | 8.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 8.29 | 8.30 | |||
Vyšná Myšľa | 8.32 | 8.33 | |||
Nižná Myšľa | 8.36 | 8.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 8.49 | 8.50 | |||
Košice | 8.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci