R 844 „Vojšín“ | |
Řazení vlaku: 363_b + Apeer61 + Bdghmeer61 + 4xBeer61 + 2xBd Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Banská Bystrica | 18.35 | 2. | |||
Banská Bystrica mesto | 18.37 | 18.38 | |||
Sliač kúpele | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Zvolen mesto | 18.55 | 18.56 | |||
Zvolen osobná stanica | 18.59 | 19.02 | 2. | ||
Žiar nad Hronom | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Žarnovica | 19.33 | 19.34 | 3 | ||
Nová Baňa | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Kozárovce | 19.59 | 20.01 | 2 | ||
Levice | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Podhájska | 20.36 | 20.37 | 3 | ||
Šurany | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Šaľa | 21.12 | 21.14 | 2 | ||
Galanta | 21.22 | 21.25 | 4 | ||
Bratislava-Vinohrady | 21.51 | 21.53 | |||
Bratislava hlavná stanica | 21.59 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci