Vlak 8319 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 16.46 | 3. | |||
Poprad-Spišská Sobota | 16.47 | 16.48 | |||
Matejovce pri Poprade | 16.53 | 16.53 | 1 | ||
Studený Potok | 16.58 | 17.02 | |||
Huncovce | 17.06 | 17.07 | |||
Kežmarok | 17.12 | 17.14 | 1 | ||
Kežmarok zastávka | 17.16 | 17.17 | |||
Strážky | 17.19 | 17.20 | |||
Strážky zastávka | 17.22 | 17.23 | |||
Spišská Belá zastávka | 17.26 | 17.27 | |||
Bušovce | 17.32 | 17.32 | |||
Podhorany pri Kežmarku | 17.34 | 17.35 | |||
Toporec | 17.37 | 17.38 | |||
Podolínec | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Nižné Ružbachy | 17.46 | 17.47 | |||
Forbasy | 17.51 | 17.52 | |||
Stará Ľubovňa | 17.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci