Os 7818 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 2xBdteer + Bdmpeer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 13.27 | 2./9 | |||
Ťahanovce | 13.31 | 13.32 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 13.36 | 13.37 | Nástupište | ||
Trebejov | 13.41 | 13.41 | |||
Kysak | 13.44 | 13.45 | 7 | ||
Veľká Lodina | 13.50 | 13.51 | |||
Malá Lodina | 13.54 | 13.54 | 3 | ||
Ružín | 13.56 | 13.57 | |||
Margecany zastávka | 14.01 | 14.02 | |||
Margecany | 14.04 | 14.06 | 6 | ||
Kluknava | 14.09 | 14.10 | |||
Richnava | 14.12 | 14.13 | |||
Krompachy | 14.17 | 14.17 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 14.23 | 14.23 | 3 | ||
Olcnava | 14.27 | 14.27 | |||
Vítkovce | 14.30 | 14.30 | |||
Chrasť nad Hornádom | 14.33 | 14.33 | |||
Matejovce nad Hornádom | 14.36 | 14.36 | |||
Markušovce | 14.39 | 14.40 | 1 | ||
Teplička nad Hornádom | 14.43 | 14.44 | |||
Spišská Nová Ves | 14.48 | 14.50 | 3 | ||
Smižany | 14.52 | 14.53 | |||
Spišské Tomášovce | 14.56 | 14.57 | |||
Letanovce | 14.59 | 14.59 | |||
Vydrník | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Spišský Štiavnik | 15.07 | 15.07 | |||
Gánovce | 15.12 | 15.12 | |||
Poprad-Tatry | 15.18 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci