Os 7806 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 2xBdteer + Bdmpeer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 7.18 | 4 | |||
Ťahanovce | 7.22 | 7.23 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 7.27 | 7.28 | Nástupište | ||
Trebejov | 7.32 | 7.32 | |||
Kysak | 7.35 | 7.36 | 7 | ||
Veľká Lodina | 7.41 | 7.42 | |||
Malá Lodina | 7.45 | 7.45 | 3 | ||
Ružín | 7.47 | 7.48 | |||
Margecany zastávka | 7.52 | 7.53 | |||
Margecany | 7.55 | 7.57 | 6 | ||
Kluknava | 8.00 | 8.01 | |||
Richnava | 8.03 | 8.04 | |||
Krompachy | 8.08 | 8.08 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 8.14 | 8.25 | 3 | ||
Olcnava | 8.28 | 8.29 | |||
Vítkovce | 8.31 | 8.32 | |||
Chrasť nad Hornádom | 8.34 | 8.35 | |||
Matejovce nad Hornádom | 8.37 | 8.38 | |||
Markušovce | 8.41 | 8.41 | 1 | ||
Teplička nad Hornádom | 8.45 | 8.45 | |||
Spišská Nová Ves | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Smižany | 8.53 | 8.54 | |||
Spišské Tomášovce | 8.57 | 8.58 | |||
Letanovce | 9.00 | 9.00 | |||
Vydrník | 9.04 | 9.05 | 3 | ||
Spišský Štiavnik | 9.08 | 9.08 | |||
Gánovce | 9.13 | 9.13 | |||
Poprad-Tatry | 9.19 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci