..: Trasa vlaku Os 7532 - JŘ 2016 :..
Os 7532
Řazení vlaku: 754_b + 3xBee + Bdt + Bee + Bdt + 757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Horná Štubňa   17.52 1
  Horná Štubňa zastávka  17.56 17.57 
  Turčianske Teplice  18.01 18.02 
  Diviaky  18.04 18.05 3
  Malý Čepčín  18.08 18.09 
  Jazernica  18.12 18.12 
  Kláštor pod Znievom  18.16 18.17 
  Príbovce  18.21 18.22 4
  Košťany nad Turcom  18.26 18.26 
  Martin  18.30 18.32 3
  Priekopa  18.36 18.36 
  Vrútky  18.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster