..: Trasa vlaku Os 7511 - JŘ 2016 :..
Os 7511
Řazení vlaku: 754_b + Bdt + Bee + Bdt  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrútky   19.20 1
  Priekopa  19.23 19.23 
  Martin  19.27 19.28 4
  Košťany nad Turcom  19.32 19.33 
  Príbovce  19.37 19.38 3
  Kláštor pod Znievom  19.42 19.43 
  Jazernica  19.46 19.47 
  Malý Čepčín  19.50 19.50 
  Diviaky  19.54 19.54 4
  Turčianske Teplice  19.56 19.57 
  Horná Štubňa zastávka  20.03 20.03 
  Horná Štubňa  20.08 20.15 3
  Turček  20.22 20.22 
  Kremnické Bane  20.29 20.30 3
  Kremnica  20.41 20.42 2
  Jastrabá  20.53 20.53 
  Bartošova Lehôtka  20.56 20.57 2
  Trnavá Hora  21.09 21.09 
  Hronská Dúbrava  21.14 21.15 4
  Zvolen osobná stanica  21.25  4.



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster