..: Trasa vlaku Os 7507 - JŘ 2016 :..
Os 7507
Řazení vlaku: 754_b + 3xBee  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrútky   11.20 1
  Priekopa  11.23 11.23 
  Martin  11.27 11.28 4
  Košťany nad Turcom  11.32 11.33 
  Príbovce  11.37 11.38 3
  Kláštor pod Znievom  11.42 11.43 
  Jazernica  11.46 11.47 
  Malý Čepčín  11.50 11.50 
  Diviaky  11.54 11.54 4
  Turčianske Teplice  11.56 11.57 
  Horná Štubňa zastávka  12.03 12.03 
  Horná Štubňa  12.08 12.09 2
  Turček  12.16 12.16 
  Kremnické Bane  12.23 12.24 3
  Kremnica  12.35 12.35 2
  Jastrabá  12.46 12.46 
  Bartošova Lehôtka  12.49 12.50 2
  Trnavá Hora  13.02 13.02 
  Hronská Dúbrava  13.07 13.08 4
  Zvolen osobná stanica  13.18  1.



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök