..: Trasa vlaku Os 7502 - JŘ 2016 :..
Os 7502
Řazení vlaku: 754_b + 3xBee + Bdt + Bee + Bdt + 754  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zvolen osobná stanica   6.19 3.
  Hronská Dúbrava  6.28 6.29 3
  Trnavá Hora  6.33 6.34 
  Bartošova Lehôtka  6.47 6.52 1
  Jastrabá  6.55 6.55 
  Kremnica  7.06 7.07 2
  Kremnické Bane  7.18 7.19 3
  Turček  7.25 7.26 
  Horná Štubňa  7.32 7.52 3
  Horná Štubňa zastávka  7.56 7.57 
  Turčianske Teplice  8.01 8.02 
  Diviaky  8.04 8.05 3
  Malý Čepčín  8.08 8.09 
  Jazernica  8.12 8.12 
  Kláštor pod Znievom  8.16 8.17 
  Príbovce  8.21 8.22 4
  Košťany nad Turcom  8.26 8.26 
  Martin  8.30 8.32 3
  Priekopa  8.36 8.36 
  Vrútky  8.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster