Os 6704 | |
Řazení vlaku: 812 + 012 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 7.05 | 3 | |||
Čerenčany | 7.09 | ||||
Veľké Teriakovce | 7.13 | ||||
Nižný Skálnik | 7.16 | ||||
Hrachovo | 7.18 | ||||
Rimavské Zalužany | 7.24 | ||||
Rimavská Baňa | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Rimavské Brezovo | 7.31 | ||||
Likier | 7.34 | ||||
Hnúšťa | 7.36 | 7.43 | 2 | ||
Hnúšťa zastávka | 7.48 | ||||
Hačava | 7.52 | ||||
Rimavská Píla | 7.56 | ||||
Tisovec mesto | 8.00 | 8.01 | |||
Tisovec | 8.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci