Os 5072 | |
Řazení vlaku: 2x861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 15.25 | 3 | |||
Koš | 15.30 | 15.30 | |||
Nováky | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 15.40 | 15.40 | 3 | ||
Bystričany | 15.45 | 15.45 | 3 | ||
Oslany | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Veľké Uherce | 15.54 | 16.00 | 2 | ||
Partizánske zastávka | 16.03 | 16.03 | |||
Partizánske | 16.05 | 16.06 | |||
Veľké Bielice | 16.08 | 16.08 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Chynorany | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Bošany | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Krušovce | 16.23 | 16.23 | |||
Topoľčany | 16.28 | 16.45 | 2 | ||
Chrabrany | 16.48 | 16.49 | |||
Ludanice | 16.53 | 16.59 | 2 | ||
Mýtna Nová Ves | 17.01 | 17.02 | |||
Kamanová | 17.04 | 17.05 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 17.07 | 17.08 | |||
Koniarovce | 17.11 | 17.11 | 2 | ||
Výčapy-Opatovce | 17.14 | 17.14 | |||
Jelšovce | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Čakajovce | 17.22 | 17.22 | |||
Lužianky | 17.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci