Os 5015 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 15.20 | 3./6 | |||
Bánov | 15.27 | 15.27 | 1 | ||
Šurany | 15.31 | 15.35 | 3 | ||
Ondrochov | 15.39 | 15.39 | |||
Komjatice | 15.43 | 15.44 | 3 | ||
Veľký Kýr | 15.48 | 15.49 | |||
Branč | 15.52 | 15.52 | |||
Ivanka pri Nitre | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Dolné Krškany | 16.02 | 16.02 | |||
Nitra | 16.07 | 16.18 | 3 | ||
Nitra zastávka | 16.21 | 16.22 | |||
Mlynárce | 16.24 | 16.25 | |||
Lužianky | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Čakajovce | 16.32 | 16.33 | |||
Jelšovce | 16.35 | 16.36 | 1 | ||
Výčapy-Opatovce | 16.40 | 16.40 | |||
Koniarovce | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 16.46 | 16.47 | |||
Kamanová | 16.49 | 16.50 | |||
Mýtna Nová Ves | 16.52 | 16.53 | |||
Ludanice | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Chrabrany | 17.00 | 17.01 | |||
Topoľčany | 17.05 | 17.18 | 2 | ||
Krušovce | 17.22 | 17.23 | |||
Bošany | 17.27 | 17.35 | 2 | ||
Chynorany | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 17.43 | 17.43 | 2 | ||
Veľké Bielice | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Partizánske | 17.50 | 17.51 | |||
Partizánske zastávka | 17.53 | 17.54 | |||
Veľké Uherce | 17.57 | 18.06 | 2 | ||
Oslany | 18.10 | 18.10 | 2 | ||
Bystričany | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Nováky | 18.23 | 18.24 | 3 | ||
Koš | 18.29 | 18.30 | |||
Prievidza | 18.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci