Os 3508 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 10.49 | ||||
Žilina zariečie | 10.53 | 10.53 | |||
Žilina-Solinky | 10.56 | 10.57 | |||
Bytčica | 10.59 | 11.05 | 1 | ||
Lietavská Lúčka | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Porúbka | 11.14 | ||||
Poluvsie | 11.18 | 11.18 | |||
Rajecké Teplice | 11.21 | 11.22 | |||
Konská pri Rajci | 11.23 | 11.24 | |||
Zbyňov | 11.26 | 11.26 | |||
Kľače | 11.29 | 11.29 | |||
Rajec | 11.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci