Os 3474 | |
Řazení vlaku: 163_b + BDsee + 4xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 18.47 | 2. | |||
Svit | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Lučivná | 18.56 | 18.57 | |||
Štrba zastávka | 19.01 | 19.02 | |||
Štrba | 19.05 | 19.07 | 2 | ||
Važec | 19.13 | 19.13 | |||
Východná | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Kráľova Lehota | 19.26 | 19.27 | 4 | ||
Liptovský Hrádok | 19.31 | 19.32 | 4 | ||
Podtureň | 19.35 | 19.36 | |||
Okoličné | 19.39 | 19.40 | |||
Liptovský Mikuláš | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Liptovské Vlachy | 19.54 | 19.54 | |||
Liptovská Teplá | 20.00 | 20.01 | 3 | ||
Lisková | 20.05 | 20.06 | |||
Ružomberok | 20.09 | 20.13 | 4 | ||
Ružomberok-Rybárpole | 20.15 | 20.16 | |||
Hrboltová | 20.19 | 20.20 | |||
Švošov | 20.25 | 20.26 | |||
Ľubochňa | 20.29 | 20.29 | 2 | ||
Stankovany | 20.32 | 20.32 | |||
Kraľovany | 20.36 | 20.37 | 5 | ||
Šútovo | 20.40 | 20.40 | |||
Krpeľany | 20.42 | 20.43 | |||
Turany | 20.46 | 20.55 | 2 | ||
Sučany | 20.58 | 20.58 | |||
Vrútky nákladná stanica | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Vrútky | 21.04 | 21.13 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 21.20 | 21.21 | |||
Varín | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Žilina | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci