Os 3468 | |
Řazení vlaku: 162_b + BDs + 2xB + Bdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 13.30 | 2. | |||
Svit | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Lučivná | 13.39 | 13.40 | |||
Štrba zastávka | 13.44 | 13.45 | |||
Štrba | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Važec | 13.55 | 13.55 | |||
Východná | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Kráľova Lehota | 14.08 | 14.09 | 4 | ||
Liptovský Hrádok | 14.13 | 14.14 | 4 | ||
Podtureň | 14.17 | 14.18 | |||
Okoličné | 14.21 | 14.22 | |||
Liptovský Mikuláš | 14.26 | 14.31 | 3 | ||
Liptovské Vlachy | 14.40 | 14.40 | |||
Liptovská Teplá | 14.46 | 14.47 | 3 | ||
Lisková | 14.51 | 14.52 | |||
Ružomberok | 14.55 | 14.57 | 4 | ||
Ružomberok-Rybárpole | 15.00 | 15.01 | |||
Hrboltová | 15.04 | 15.04 | |||
Švošov | 15.09 | 15.09 | |||
Ľubochňa | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Stankovany | 15.15 | 15.16 | |||
Kraľovany | 15.19 | 15.20 | 5 | ||
Šútovo | 15.23 | 15.24 | |||
Krpeľany | 15.26 | 15.26 | |||
Turany | 15.30 | 15.30 | 3 | ||
Sučany | 15.33 | 15.34 | |||
Vrútky nákladná stanica | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Vrútky | 15.40 | 15.42 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 15.49 | 15.50 | |||
Varín | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Žilina | 16.01 | 1. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci