Os 3464 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 2xBdteer + 2xBdmpeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 5.30 | 2. | |||
Svit | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Lučivná | 5.40 | 5.40 | |||
Štrba zastávka | 5.45 | 5.45 | |||
Štrba | 5.49 | 5.55 | 2 | ||
Važec | 6.00 | 6.01 | |||
Východná | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Kráľova Lehota | 6.14 | 6.14 | 4 | ||
Liptovský Hrádok | 6.19 | 6.20 | 4 | ||
Podtureň | 6.23 | 6.24 | |||
Okoličné | 6.27 | 6.28 | |||
Liptovský Mikuláš | 6.32 | 6.35 | 3 | ||
Liptovské Vlachy | 6.44 | 6.44 | |||
Liptovská Teplá | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Lisková | 6.55 | 6.55 | |||
Ružomberok | 6.59 | 7.00 | 4 | ||
Ružomberok-Rybárpole | 7.03 | 7.04 | |||
Hrboltová | 7.07 | 7.07 | |||
Švošov | 7.12 | 7.13 | |||
Ľubochňa | 7.16 | 7.16 | 2 | ||
Stankovany | 7.19 | 7.19 | |||
Kraľovany | 7.23 | 7.26 | 5 | ||
Šútovo | 7.29 | 7.29 | |||
Krpeľany | 7.31 | 7.32 | |||
Turany | 7.35 | 7.36 | 3 | ||
Sučany | 7.39 | 7.39 | |||
Vrútky nákladná stanica | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Vrútky | 7.45 | 7.55 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 8.02 | 8.03 | |||
Varín | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Žilina | 8.14 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci