Os 3031 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 19.00 | 4./16 | |||
Bratislava-Vinohrady | 19.06 | 19.07 | |||
Bratislava-Rača | 19.10 | 19.11 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 19.16 | 19.16 | |||
Pezinok zastávka | 19.19 | 19.20 | |||
Pezinok | 19.23 | 19.24 | 2./3 | ||
Šenkvice | 19.29 | 19.30 | 2./3 | ||
Báhoň | 19.36 | 19.37 | |||
Cífer | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Trnava | 19.48 | 19.50 | 2./103 | ||
Brestovany | 19.56 | 19.57 | |||
Leopoldov | 20.04 | 3./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci