Os 2613 | |
Řazení vlaku: 240_b + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 13.33 | 5 | |||
Kuklov | 13.37 | 13.37 | |||
Šaštín-Stráže | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Borský Mikuláš | 13.48 | 13.48 | |||
Šajdíkove Humence | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Senica | 14.00 | 14.02 | 2 | ||
Jablonica | 14.11 | 14.14 | 3 | ||
Cerová-Lieskové | 14.17 | 14.18 | |||
Buková | 14.26 | 14.27 | |||
Smolenice | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Bíňovce | 14.34 | 14.34 | |||
Boleráz | 14.38 | 14.39 | 3 | ||
Klčovany | 14.42 | 14.43 | |||
Šelpice | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Trnava predmestie | 14.52 | 14.53 | |||
Trnava | 14.58 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci