Vlak 20933 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Seifhennersdorf | 21.23 | ||||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 21.27 | 21.27 | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 21.29 | 21.29 | ||
Varnsdorf | 21.33 | 21.33 | |||
Großschönau (Sachs) | 21.37 | 21.37 | |||
Hainewalde | x | 21.41 | 21.41 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 21.44 | 21.44 | ||
Zittau | 21.52 | 21.53 | |||
Hrádek nad Nisou | 22.04 | 22.09 | |||
Chotyně | x | 22.11 | 22.11 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 22.15 | 22.15 | ||
Chrastava | 22.19 | 22.19 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 22.21 | 22.21 | ||
Liberec | 22.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci