Vlak 20922 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.02 | ||||
Machnín | x | 16.06 | 16.06 | ||
Machnín hrad | x | 16.07 | 16.07 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 16.09 | 16.09 | ||
Chrastava | 16.12 | 16.14 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 16.17 | 16.17 | ||
Chotyně | x | 16.21 | 16.21 | ||
Hrádek nad Nisou | 16.25 | 16.30 | |||
Zittau | 16.42 | 16.45 | |||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 16.52 | 16.52 | ||
Hainewalde | x | 16.56 | 16.56 | ||
Großschönau (Sachs) | 16.59 | 17.00 | |||
Varnsdorf | 17.04 | 17.04 | |||
Dolní Podluží | x | 17.08 | 17.08 | ||
Jiřetín pod Jedlovou | x | 17.13 | 17.13 | ||
Horní Podluží | x | 17.15 | 17.15 | ||
Rybniště | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci