Vlak 20907 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Seifhennersdorf | 7.18 | ||||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 7.22 | 7.22 | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 7.24 | 7.24 | ||
Varnsdorf | 7.28 | 7.28 | |||
Großschönau (Sachs) | 7.32 | 7.33 | |||
Hainewalde | x | 7.36 | 7.36 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 7.40 | 7.40 | ||
Zittau | 7.47 | 7.49 | |||
Hrádek nad Nisou | 8.00 | 8.02 | |||
Chotyně | x | 8.04 | 8.04 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 8.08 | 8.08 | ||
Chrastava | 8.12 | 8.14 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 8.16 | 8.16 | ||
Liberec | 8.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci