Vlak 20906 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.02 | ||||
Machnín | x | 8.06 | 8.06 | ||
Machnín hrad | x | 8.07 | 8.07 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 8.09 | 8.09 | ||
Chrastava | 8.12 | 8.14 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 8.17 | 8.17 | ||
Chotyně | x | 8.21 | 8.21 | ||
Hrádek nad Nisou | 8.25 | 8.30 | |||
Zittau | 8.42 | 8.45 | |||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 8.52 | 8.52 | ||
Hainewalde | x | 8.56 | 8.56 | ||
Großschönau (Sachs) | 8.59 | 9.00 | |||
Varnsdorf | 9.04 | 9.04 | |||
Varnsdorf staré nádraží | x | 9.08 | 9.08 | ||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 9.10 | 9.10 | ||
Seifhennersdorf | 9.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci