Vlak 1021 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.31 | 21.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.41 | 22.42 | |||
Zábřeh na Moravě | 23.38 | 23.39 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 0.04 | 0.06 | |||
Hranice na Moravě | 0.35 | 0.36 | |||
Ostrava-Svinov | 1.02 | 1.04 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 1.11 | 1.12 | |||
Havířov | 1.32 | 1.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 1.52 | 1.53 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 2.00 | 2.01 | |||
Čadca | 2.24 | 2.25 | |||
Žilina | 2.50 | 3.24 | |||
Vrútky | 3.41 | 3.42 | |||
Ružomberok | 4.09 | 4.10 | |||
Liptovský Mikuláš | 4.28 | 4.37 | |||
Štrba | 5.05 | 5.06 | |||
Poprad-Tatry | 5.19 | 5.24 | |||
Spišská Nová Ves | 5.41 | 5.46 | |||
Kysak | 6.24 | 6.25 | |||
Košice | 6.41 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci