Vlak 1019 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.31 | 19.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.41 | 20.42 | |||
Česká Třebová | 21.16 | 21.17 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.38 | 21.39 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 22.02 | 22.04 | |||
Hranice na Moravě | 22.32 | 22.33 | |||
Ostrava-Svinov | 22.59 | 23.01 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 23.08 | 23.09 | |||
Ostrava-Stodolní | 23.12 | 23.13 | |||
Havířov | 23.29 | 23.30 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.48 | 23.49 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 23.56 | 23.57 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 0.01 | 0.02 | |||
Návsí (Nawsie) | 0.08 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci