Vlak 1011 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.31 | 14.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.41 | 15.42 | |||
Česká Třebová | 16.16 | 16.17 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.38 | 16.39 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.02 | 17.04 | |||
Hranice na Moravě | 17.32 | 17.33 | |||
Ostrava-Svinov | 17.59 | 18.01 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 18.08 | 18.09 | |||
Ostrava-Stodolní | 18.12 | 18.13 | |||
Havířov | 18.29 | 18.30 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.48 | 18.49 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.56 | 18.57 | |||
Čadca | 19.20 | 19.21 | |||
Žilina | 19.43 | 19.45 | |||
Vrútky | 20.01 | 20.03 | |||
Martin | 20.09 | 20.21 | |||
Turčianske Teplice | 20.38 | 20.39 | |||
Horná Štubňa obec | 20.46 | 20.47 | |||
Banská Bystrica | 21.24 | 21.26 | |||
Banská Bystrica mesto | 21.28 | 21.29 | |||
Sliač kúpele | 21.40 | 21.43 | |||
Zvolen mesto | 21.48 | 21.49 | |||
Zvolen osobná stanica | 21.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci