LE 1357 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.11 | ||||
Kolín | 10.47 | 10.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.07 | 11.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.00 | 12.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 12.24 | 12.26 | |||
Přerov | 12.38 | 12.42 | |||
Hranice na Moravě | 12.59 | 13.00 | |||
Suchdol nad Odrou | 13.11 | 13.12 | |||
Studénka | 13.18 | 13.19 | |||
Ostrava-Svinov | 13.28 | 13.30 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.37 | 13.39 | |||
Bohumín | 13.46 | 13.48 | |||
Dětmarovice | 13.55 | 13.56 | |||
Karviná hlavní nádraží | 14.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci