Vlak 1583 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 14.58 | ||||
Jinolice | 15.09 | 15.10 | |||
Libuň | 15.15 | 15.22 | |||
Hrdoňovice | 15.28 | 15.28 | |||
Mladějov v Čechách | 15.33 | 15.35 | |||
Libošovice | 15.43 | 15.43 | |||
Sobotka | 15.47 | 15.49 | |||
Dolní Bousov | 15.55 | 16.01 | |||
Mladá Boleslav město | 16.22 | 16.23 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.30 | 16.32 | |||
Katusice | 16.51 | 16.56 | |||
Skalsko | 17.01 | 17.03 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 17.05 | 17.05 | |||
Mšeno | 17.21 | 17.23 | |||
Kanina | 17.28 | 17.28 | |||
Lhotka u Mělníka | 17.41 | 17.43 | |||
Mělník | 18.00 | 18.14 | |||
Všetaty | 18.24 | 18.25 | |||
Neratovice | 18.31 | 18.33 | |||
Praha-Čakovice | 18.46 | 18.57 | |||
Praha-Vysočany | 19.12 | 19.13 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.20 |
jede 26.III., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 29.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci