Vlak 1561 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kamenický Šenov | 7.35 | ||||
Česká Kamenice | 7.50 | 7.54 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.08 | 8.17 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 8.21 | 8.22 | |||
Žandov | x | 8.28 | 8.28 | ||
Horní Police | 8.29 | 8.30 | |||
Stružnice | 8.35 | 8.37 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.45 | 8.50 | |||
Mimoň | 9.07 | 9.18 | |||
Jablonné v Podještědí | 9.30 | 9.45 | |||
Novina | x | 10.05 | 10.05 | ||
Liberec | 10.24 |
jede v (5) od 1.VII. do 26.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci