Vlak 1560 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 15.31 | ||||
Novina | x | 15.56 | 15.56 | ||
Jablonné v Podještědí | 16.15 | 16.21 | |||
Mimoň | 16.35 | 16.43 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.00 | 17.03 | |||
Stružnice | 17.11 | 17.15 | |||
Horní Police | 17.19 | 17.20 | |||
Žandov | x | 17.22 | 17.22 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 17.28 | 17.29 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.34 | 17.46 | |||
Česká Kamenice | 18.00 | 18.05 | |||
Kamenický Šenov | 18.20 |
jede v (5) od 1.VII. do 26.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci