Os 7113 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 19.27 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 19.31 | 19.31 | ||
Karlovy Vary-Březová | 19.33 | 19.34 | |||
Cihelny | x | 19.38 | 19.38 | ||
Kfely | x | 19.42 | 19.42 | ||
Teplička u Karlových Varů | 19.44 | 19.45 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 19.49 | 19.49 | ||
Krásný Jez | 19.51 | 19.51 | |||
Vodná | x | 19.54 | 19.54 | ||
Bečov nad Teplou | 19.58 | 19.59 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 20.06 | 20.06 | ||
Poutnov | 20.10 | 20.10 | |||
Hoštěc | x | 20.14 | 20.14 | ||
Teplá | 20.18 | 20.19 | |||
Mrázov | x | 20.23 | 20.23 | ||
Ovesné Kladruby | 20.28 | 20.29 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 20.32 | 20.32 | ||
Vlkovice | x | 20.36 | 20.36 | ||
Mariánské Lázně město | x | 20.42 | 20.42 | ||
Mariánské Lázně | 20.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci