Os 7110 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 16.32 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 16.35 | 16.35 | ||
Vlkovice | x | 16.41 | 16.41 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 16.45 | 16.45 | ||
Ovesné Kladruby | 16.49 | 16.50 | |||
Mrázov | x | 16.55 | 16.55 | ||
Teplá | 16.59 | 17.00 | |||
Hoštěc | x | 17.03 | 17.03 | ||
Poutnov | 17.08 | 17.09 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 17.12 | 17.12 | ||
Bečov nad Teplou | 17.20 | 17.21 | |||
Vodná | x | 17.25 | 17.25 | ||
Krásný Jez | 17.27 | 17.30 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
Teplička u Karlových Varů | 17.36 | 17.36 | |||
Kfely | x | 17.38 | 17.38 | ||
Cihelny | x | 17.42 | 17.42 | ||
Karlovy Vary-Březová | 17.46 | 17.47 | |||
Doubí u Karlových Varů | x | 17.49 | 17.49 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia