Os 20827 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mehltheuer | 17.09 | ||||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 17.18 | 17.18 | |||
Falkenstein (Vogtl) | 17.58 | 18.03 | |||
Zwotental | 18.28 | 18.31 | |||
Klingenthal | 18.43 | 18.43 | |||
Kraslice-Pod vlekem | x | 18.47 | 18.47 | ||
Kraslice | 18.49 | 18.51 | |||
Kraslice předměstí | x | 18.54 | 18.54 | ||
Rotava | x | 18.58 | 18.58 | ||
Oloví | 19.04 | 19.05 | |||
Hřebeny | x | 19.11 | 19.11 | ||
Luh nad Svatavou | x | 19.13 | 19.13 | ||
Svatava zastávka | x | 19.17 | 19.17 | ||
Svatava | x | 19.20 | 19.20 | ||
Sokolov | 19.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci