Os 9933 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 11.31 | ||||
Dobřichovice | 11.35 | 11.35 | |||
Všenory | 11.37 | 11.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.40 | 11.41 | |||
Černošice | 11.43 | 11.44 | |||
Praha-Radotín | 11.48 | 11.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 11.52 | 11.52 | |||
Praha-Smíchov | 11.58 | 11.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci