Os 9930 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.47 | ||||
Praha-Smíchov | 10.54 | 10.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 11.00 | 11.00 | |||
Praha-Radotín | 11.03 | 11.03 | |||
Černošice | 11.08 | 11.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.10 | 11.11 | |||
Všenory | 11.13 | 11.14 | |||
Dobřichovice | 11.15 | 11.16 | |||
Řevnice | 11.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci