Os 9905 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Radotín | 5.34 | ||||
Praha-Velká Chuchle | 5.37 | 5.37 | |||
Praha-Smíchov | 5.43 | 5.44 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.51 | 5.58 | |||
Praha-Libeň | 6.04 | 6.05 | |||
Praha-Kyje | 6.08 | 6.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.10 | 6.10 | |||
Praha-Běchovice | 6.13 | 6.13 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.15 | 6.15 | |||
Praha-Klánovice | 6.18 | 6.18 | |||
Úvaly | 6.23 | 6.23 | |||
Tuklaty | 6.27 | 6.27 | |||
Rostoklaty | 6.30 | 6.30 | |||
Český Brod | 6.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci