Os 9873 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 17.21 | ||||
Kladno město | 17.23 | 17.23 | |||
Kladno | 17.27 | 17.29 | |||
Unhošť | 17.34 | 17.39 | |||
Pavlov | x | 17.43 | 17.43 | ||
Jeneč | 17.47 | 17.47 | |||
Hostivice | 17.51 | 17.52 | |||
Praha-Ruzyně | 17.57 | 17.58 | |||
Praha-Veleslavín | 18.02 | 18.03 | |||
Praha-Dejvice | 18.08 | 18.11 | |||
Praha-Bubny | 18.16 | 18.17 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci