Os 9828 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.30 | ||||
Praha-Bubny | 17.34 | 17.34 | |||
Praha-Dejvice | 17.39 | 17.43 | |||
Praha-Veleslavín | 17.49 | 17.49 | |||
Praha-Ruzyně | 17.54 | 17.59 | |||
Hostivice | 18.04 | 18.05 | |||
Jeneč | 18.08 | 18.09 | |||
Pavlov | x | 18.13 | 18.13 | ||
Unhošť | 18.16 | 18.21 | |||
Kladno | 18.26 | 18.29 | |||
Kladno město | 18.33 | 18.33 | |||
Kladno-Ostrovec | 18.35 | 18.35 | |||
Kladno-Švermov | x | 18.39 | 18.39 | ||
Kladno-Dubí | 18.41 | 18.41 | |||
Kladno-Vrapice | x | 18.44 | 18.44 | ||
Brandýsek | 18.48 | 18.50 | |||
Dřetovice | x | 18.52 | 18.52 | ||
Zákolany | x | 18.57 | 18.57 | ||
Otvovice | 19.00 | 19.00 | |||
Kralupy nad Vltavou-Minice | x | 19.04 | 19.04 | ||
Kralupy nad Vltavou | 19.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci