Os 9801 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 5.41 | ||||
Rakovník zastávka | 5.45 | 5.45 | |||
Lužná u Rakovníka | 5.54 | 5.55 | |||
Řevničov | 6.02 | 6.03 | |||
Nové Strašecí | 6.08 | 6.08 | |||
Rynholec | 6.14 | 6.14 | |||
Stochov | 6.17 | 6.18 | |||
Kačice | 6.22 | 6.22 | |||
Kamenné Žehrovice | 6.26 | 6.29 | |||
Kladno-Rozdělov | 6.32 | 6.32 | |||
Kladno | 6.36 | 6.46 | |||
Unhošť | 6.51 | 6.51 | |||
Pavlov | 6.55 | 6.55 | |||
Jeneč | 6.59 | 6.59 | |||
Hostivice | 7.03 | 7.05 | |||
Praha-Ruzyně | 7.10 | 7.11 | |||
Praha-Veleslavín | 7.15 | 7.19 | |||
Praha-Dejvice | 7.24 | 7.25 | |||
Praha-Bubny | 7.30 | 7.31 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci