Os 9638 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.11 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 14.15 | 14.15 | |||
Praha-Podbaba | 14.18 | 14.18 | |||
Praha-Sedlec | 14.21 | 14.21 | |||
Roztoky u Prahy | 14.25 | 14.25 | |||
Roztoky-Žalov | 14.29 | 14.29 | |||
Úholičky | 14.30 | 14.30 | |||
Řež | 14.32 | 14.32 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 14.34 | 14.34 | |||
Libčice nad Vltavou | 14.37 | 14.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 14.40 | 14.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci