Os 9568 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.47 | ||||
Mladá Boleslav-Debř | 9.53 | 9.54 | |||
Bakov nad Jizerou | 9.59 | 10.00 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 10.02 | 10.02 | ||
Mnichovo Hradiště | 10.08 | 10.09 | |||
Březina nad Jizerou | x | 10.14 | 10.14 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 10.16 | 10.17 | |||
Příšovice | 10.21 | 10.22 | |||
Turnov | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci