..: Trasa vlaku Os 9514 - JŘ 2016 :..
Os 9514
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   17.42 
  Praha hlavní nádraží  17.46 17.48 
  Praha-Vysočany  17.55 17.55 
  Praha-Satalice  18.04 18.04 
  Praha-Kbely x18.07 18.07 
  Praha-Čakovice  18.11 18.14 
  Hovorčovice x18.18 18.18 
  Měšice u Prahy  18.22 18.22 
  Zlonín x18.24 18.24 
  Kojetice u Prahy x18.27 18.27 
  Neratovice  18.31 18.32 
  Tišice x18.35 18.35 
  Všetaty  18.39 18.43 
  Byšice  18.46 18.47 
  Kojovice x18.50 18.50 
  Košátky x18.52 18.52 
  Kropáčova Vrutice  18.56 18.59 
  Zdětín u Chotětova x19.05 19.05 
  Chotětov  19.09 19.10 
  Krnsko x19.16 19.16 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  19.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster